Oclassica on ainult digitaalse klassikalise muusika silt. 2010. aastal asutatud Oclassica on olnud plaaditurul piisavalt kaua, et luua hea maine ja saada noorte ja tunnustatud muusikute soovitud kirjastaja nimeks. Võrreldes muusikamärgi traditsioonilise ärimudeliga annab Oclassica litsentsi omanikelt – artistidelt ja partneri siltidelt – olemasolevad helirajad digitaalsele turule toodete tootmiseks. Paljusid silmapaistvaid kunstnikke esitles Oclassica esmakordselt turule. Oleme avatud koostööks uute artistide ja meistrisalvestiste omanikega.

Oclassica on andmepõhine ettevõte. Uurime, kuidas inimesed suhtlevad muusikaga digitaalses ruumis ja loome tooteid, mis vastavad laia kuulajaskonna nõudmistele, et aidata neil klassikalise muusika maailma avastada. Andmepõhine turundus, Big Data, UX, SEO – klassikalise muusika albumite tootmiseks rakendame tipptasemel metoodikat.

Muusikat ei eksisteeriks ilma selle loomises ja esitamises osalevate inimeste, kohtade ja kultuurideta. Oclassica pühendub mitmekesisusele, võrdsusele ja kaasatusele.

Kontakt

Oclassica

[email protected]